הסיפור שלנו

הסיפור הייחודי של קומבה, מתבטא בדרך המיוחדת המאפיינת את  משפחת קומבה מיום הקמת חברת קומבה בברלין  ב-1922
לפני למעלה מ-95 שנים, דרך תהליך הגיור המלא של כל משפחת קומבה והקמתה של קומבה בע"מ בישראל כחברה מובילה, מקצועית וחדשנית התומכת בתעשייה הישראלית ברמה הגבוהה ביותר.

מפעל קומבה בחדרה | קומבה
מסמכי מפעל קומבה

לתפיסתה של משפחת קומבה, להיות חלק מעם ישראל הוא לא רק להפריד בין בשר וחלב ולקיים את חגי ישראל, אלא ממש לחיות ולתרום כאן בארץ ישראל.
מחצית מבני המשפחה עלו ארצה רכשו קרקעות בחדרה  בנו את בית קומבה ומתחם תעשייה רחב ידיים והניחו, למעשה את היסודות הראשונים להקמתו של אזור התעשייה הצפוני של חדרה
לימים, החליטה עיריית חדרה לקרוא את  הרחוב הראשי באזור התעשייה על שמו של  הוברט קומבה, כהוקרה על פעילותו לפיתוח ומינוף חדרה והתעשייה בה.​

הוברט קומבה הגיע לחדרה בתחילת שנות ה-80,

עיר רחוקה מהמרכז, ללא תשתיות מספקות,  והשקיע בה את מיטב כספו, כאשר לנגד עיניו מתנוסס החזון של הקמת גוף מקצועי אשר יוביל את תחום מערכות הצנרת בישראל.  בהתבסס על ידע, הדרכה ואימון על ידי מומחים זרים שהגיעו ארצה ואימנו את הצוותים הישראלים בטכנולוגיה שנצברה במשפחת קומבה במשך עשרות שנים באירופה.

רחוב קומבה חדרה | קומבה
מפעל קומבה בשנות ה 80

קומבה, שתחגוג בעוד מספר שנים את יום הולדתה המאה, עברה כברת דרך ארוכה מאוד מיום היווסדה.
ארבעה דורות של משפחת קומבה  נשאו בנחישות והדרכה נכונה של  הדור הבא את המחויבות העמוקה  להמשיך  במסורת: להתגבר ולשרוד.
בתקופה הארוכה הזו התרחשה מלחמת עולם אחת, עשרות משברים כלכליים ושלל שינויים פוליטיים, טכנולוגיים והמצאות  בכל תחומי החיים שלנו. דורות של נאמנות, מחויבות ומקצוענות שמרו על החברה שלנו חסונה, איתנה ומוכנה לאתגרים בהווה ובעתיד.

קומבה התברכה בעובדים נאמנים, מתמידים אשר קשרו את גורלם עם החברה למשך שנים רבות.
הם הכוח המניע, התומך והמוציא לפועל את כל המשימות וההתחייבויות של החברה.
עובדים רבים הם כבר דור שני לעבודה בקומבה ואנחנו רואים בכך מחויבות רבה מצד החברה למשפחות אלה.

 קומבה משקיעה בעובדיה לאורך השנים, הן בהדרכות טכניות וחשיפה לטכנולוגיות חדשניות, הן בהשתלמויות מקצועיות והן בקידומם בסולם הניהולי בתוך החברה.

צוות קומבה | קומבה

עובדי החברה ומשפחת קומבה בונים יחד יכולות טכניות שעונות על צרכי הלקוח ולומדות כיצד להמשיך ולפתח את יכולות החברה כדי להמשיך ולקיים אותה רזה, יעילה, מתוחכמת וראויה לאמונם של הלקוחות הנאמנים שלנו,

שלהם זכויות רבות במי שאנחנו.​

בקומבה אנו רואים בבטיחות ובאיכות חלק בילתי ניפרד מרמת המקצוענות והתפוקה הגבוהה אותה אנו מחוייבים לספק לעובדינו וללקוחותינו.​​

בקרת איכות לתכנון ולביצוע מתקיימת כראוי  ובהתאם לסוגי המערכות ובתיאום מלא עם הלקוח והפיקוח.

איכות ובטיחות

כל אחד יכול להיות מומחה בתחום תעשייה בודד קומבה היא בין החברות הבודדות, אם לא היחידה במשק הישראלי, המסוגלת לתת מענה מקצועי לכל מערכות הצנרת בתעשייה: בתי חולים, חדרי אנרגיה, מפעלי מזון, פארמה,  מיקרואלקטרוניקה , מעבדות מחקר, חדרי ניתוח, תשתיות, תחנות כח,  כיבוי אש, גז טבעי  וטיפול במים​.

פרויקטים

"אני רוצה שבעוד מאה שנה, יביטו על המערכות שקומבה התקינה וידעו שהיו כאן אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה."  אלה הן מילותיו של הוברט קומבה בביקוריו הרבים באתרי העבודה​​. המוניטין של קומבה מחייב אותה להמשיך ולהתאמץ, להמשיך להעז, להמשיך ולהשתפר בכל פרמטר וכמובן להתאים את עצמנו לצרכים המשתנים של הלקוחות שלנו.

יכולות

מערכות צנרת והנדסה | קומבה

0000 612 4 972 +​