הדרך שלנו

"אני רוצה שבעוד מאה שנה, יביטו על המערכות שקומבה התקינה וידעו שהיו כאן אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה."  אלה הן מילותיו של הוברט קומבה בביקוריו הרבים באתרי העבודה​​. המוניטין של קומבה מחייב אותה להמשיך ולהתאמץ, להמשיך להעז, להמשיך ולהשתפר בכל פרמטר וכמובן להתאים את עצמנו לצרכים המשתנים של הלקוחות שלנו.​

כל אחד יכול להיות מומחה בתחום תעשייה בודד קומבה היא בין החברות הבודדות, אם לא היחידה במשק הישראלי, המסוגלת לתת מענה מקצועי לכל מערכות הצנרת בתעשייה: בתי חולים, חדרי אנרגיה, מפעלי מזון, פארמה,  מיקרואלקטרוניקה , מעבדות מחקר, חדרי ניתוח, תשתיות, תחנות כח,  כיבוי אש, גז טבעי  וטיפול במים.​

 

פרויקטים

פרוייקטים בתעשייה - אנו חברת הצנרת הפרטית הוותיקה ומהמובילות בארץ בתכנון, ניהול, ביצוע, הקמה ואחזקה של מערכות צנרת מורכבות במגוון פרויקטים בתעשייה.

כולל: הקמת קווי יצור, הרכבת ציוד, מערכות תהליך, מערכות אנרגיה, מערכות תומכות יצור, אינסטלציה, כיבוי אש, ביוב ועוד.

אנו בין החברות הבודדות במשק הישראלי המסוגלים לתת מענה מקצועי לכל מערכות הצנרת בתעשייה:

למפעלים, תחנות כוח, תחנות דקל, בתי חולים, אוניברסיטאות, מרפאות, מעבדות מכוני מחקר, מעבדות מיקרואלקטרוניקה ועוד.

פרוייקטים בתעשייה | קומבה
פרוייקטים בבתי חולים | קומבה

בתי חולים - במשך מאה שנים  אנו פועלים בהצלחה תוך כדי התמודדות עם מאות פרויקטים הנדסיים מיוחדים ומאתגרים בבתי חולים ומרפאות, ומחויבים להמשיך ולהרחיב את יכולותינו וניסיונו עוד יותר.

כולל: הקמת חדרי אנרגיה ומשאבות, מדחסי אוויר רפואי, מרכזיות חמצן.

הרכבת צנרת רפואית, צנרת סניטרית ופסי אספקה לגזים רפואיים ועוד.

לקוחות נבחרים: בי"ח וולפסון, בי"ח איכילוב, אסותא, מרכז רפואי זיו, בי"ח הדסה, בי"ח סורוקה, בי"ח מאיר, בי"ח נהריה, מרכז רפואי העמק ועוד.

חדרי אנרגיה - אנו מבצעים עבודות צנרת מתוחכמות, חדשניות, מודרניות בשיטות ניהול מתקדמות  מתוך הניסיון שלנו ושל חברות בינלאומיות, איתן אנו משתפים פעולה בפרויקטים ייחודיים.

כולל: הקמת חדרי אנרגיה ע"פ דרישה

חדרי מכונות עם מערכות טיפול במים, מערכת צנרת מים קרים/חמים, מערכת שופכין ודלוחין, מערכת אוסמוזה, חדרי מערכות וייצור מים חמים ועוד.

חדר אנרגיה | קומבה
תעשיית מזון ומשקאות | קומבה

מזון ומשקאות - כחברה מהמובילות בישראל אנו רואים לנגד עינינו את המחויבות להעזה והתחדשות מתמידים הן בשיטות העבודה, הן בטכנולוגיה  וכמובן בשדרוג כלי העבודה והציוד.

כולל: הקמת קווי יצור, הרכבת ציוד, צנרת מזון מערכות תהליך, מערכות אנרגיה, מערכות תומכות יצור, אינסטלציה, כיבוי אש, ביוב ועוד.

לקוחות נבחרים: שטראוס, אוסם, רושדי, פריגת, טחנת הקמח 'שטיבל', מאפיית מאיר את בייגל, טחנת הקמח 'דגן', חמוצי יבנה ועוד.

חדרים נקיים - כאשר לקוח בוחר להעניק לקומבה את הזכות להקים עבורו חדר נקי, הוא מקבל קרוב למאה שנים של פעילות רצופה התמודדות עם פרויקטים מורכבים, מומחיות מוכחת, ניסיון ואיכות בבניית חדר נקי.

כולל: הקמה והעברה של חדרים נקיים, אספקה והתקנת צנרת גמישה PVC, אספקה והתקנת משטחי אלומיניום, התקנת המנועים והמסננים הדרושים, יצירת עודף לחץ בחדרים, בדיקות תקינות מערכת המדידה, בדיקות אטימות החדר, בדיקת עוצמת המפוחים, ועוד.

לקוחות נבחרים: חברות היי טק.

חדר נקי | קומבה
מפעלים | קומבה

מפעלים - כאשר לקוח בוחר להעניק לנו את הזכות להקים עבורו מפעל או לספק לו שירות, הוא מקבל כמאה שנים של פעילות רצופה התמודדות עם פרויקטים מורכבים, מומחיות מוכחת, ניסיון ואיכות.

כולל: הקמה, הרכבת קווי יצור, שיפוץ, התקנת מערכות לגילוי וכיבוי אש, פירוק והעתקה למיקום אחר, אחזקה שוטפת ועוד.

לקוחות נבחרים – צמיגי אליאנס, טירת צבי, תנובה, שטראוס,

דר. פישר ועוד.

גז טבעי –הגז הטבעי מסופק לכל חלקי הארץ במערכת הובלה מסועפת. קומבה יודעת לחבר מפעלים, בתי חולים וצרכנים גדולים למערכת הובלת הגז הארצית.

לקומבה הנסיון המוכח בהסבה של מפעלים לגז טבעי.

הצוותים שלנו מורכבים מרתכים מאושרים, מהנדסי ריתוך ומפקחי ריתוך המאושרים על ידי הרשויות.

נשמח לייעץ לך כיצד ניתן להסב את המערכות הקיימות שלכם לשימוש בגז לא מזהם, שיזרום אליכם באופן קבוע .

לקוחות נבחרים: PRMS בנשר רמלה, צפית חח"י , אגן כימיקלים, גז טבעי 'רותם'.

בתחום הסבת מפעלים - מפעלי כימיקלים לישראל ברותם אמפרט נגב ובמפעל פריקלאס, וגם את פרויקט ההסבה במפעלי נייר חדרה.

צנרת גז טבעי | קומבה
תשתיות | קומבה

תשתיות – אנחנו מוסרים את הפרויקטים שלנו באיכות ובמועד הדרושים, תוך שמירה על התנהלות הוגנת ושקופה עם לקוחותינו שחוזרים ומעניקים לנו את אמונם כבר שנים רבות, כך אנו פועלים גם בתחום התשתיות.

כולל: תשתיות למבנים, הטיית תשתיות, אינסטלציה, ביוב וניקוז, תשתיות להולכת גז טבעי ועוד.

לקוחות נבחרים: טבע כ"ס, בי"ח ברזילי, בי"ח מאיר, עבודות תשתית בגינאה אפריקה ועוד..

 

תחנות כוח – גם בביצוע עבודות בתחנות כוח, עובדי קומבה הנאמנים והותיקים, מהווים את הערך המוסף והמשמעותי ביותר, הם הבסיס האיתן עליו אנחנו נשענים בקבלת ההחלטות שלנו ובנטילת אתגרים.

כולל:  הקמת תחנות כוח, עבודות צנרת מורכבת, מי קירור, עבודות פלדה וקיטור ועוד.

לקוחות נבחרים: תחנת הכוח 'נשר' ברמלה, תחנות כוח בגבון, תחנת כוח 'אשלים', תחנת כוח 'צופית'.

תחנות כוח | קומבה
שינוע מפעלים | קומבה

שינוע מפעלים - המוניטין שצברנו באיכות ובטיחות מחייבים אותנו להמשיך ולהתאמץ, להמשיך להעז, להמשיך ולהשתפר בכל פרמטר וכמובן להתאים את עצמנו לצרכים המשתנים של הלקוחות שלנו. כך שאם מבקשים מאיתנו להעביר מפעל ממקום למקום אנחנו מבצעים במהירות וביעילות.

כולל: פירוק, קשירה והנפת מכונות וחלקי המפעל, שינוע על רכבים כבדים ליעד שנקבע והרכבתם מחדש.

לקוחות נבחרים – צמיגי אליאנס, אינטל ועוד.

כיבוי אש – שמתקבלת בקומבה הזמנה לביצוע עבודה או פרויקט, אנו רואים בכך קבלה על עצמנו של משימה חשובה ורגישה מאין כמוה, אותה ממלאים מאות עובדי קומבה יום יום ושעה שעה כבר כמעט 100 שנים. גם בתחום כיבוש האש תקבלו מאיתנו מענה מקצועי ומהימן.

כולל: התקנת מערכות לגילוי וכיבוי אש, ספרינקלרים.

לקוחות נבחרים: דקסל פארמה, טבע, אוסם ועוד.

מערכות כיבוי אש | קומבה

הסיפור הייחודי של קומבה, מתבטא בדרך המיוחדת המאפיינת את  משפחת קומבה מיום הקמת חברת קומבה בברלין  ב-1922 לפני למעלה מ-95 שנים , דרך תהליך הגיור המלא של כל משפחת קומבה והקמתה של קומבה בע"מ בישראל כחברה מובילה, מקצועית וחדשנית התומכת בתעשייה הישראלית ברמה הגבוהה ביותר.​

הסיפור שלנו

קומבה הינה חברה משפחתית העוסקת מזה כמאה שנים ברציפות בניהול, תכנון וביצוע של פרוייקטים מורכבים והקמת מערכות צנרת במגוון רחב של תעשיות, בתי חולים, תחנות כוח, מפעלים ומערכות תהליך חדשות.

מי אנחנו

מערכות צנרת והנדסה | קומבה

0000 612 4 972 +​